FieryPlay kladionica
5.5

FieryPlay kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Bonus se aktivira na kartici Bonusi prije uplate, a uplata mora stići u 48 sati. Minimalna uplata 10 €. Vrijede opći uvjeti FieryPlaya. Igrajte odgovorno.

FieryPlay logoFieryPlaynovi casino i sport, 2026.5.5od 10

Recenzija · Bonus i račun

FieryPlay recenzija 2026

FieryPlay je casino i kladionica pokrenuta 2026., pod curaçaoskom licencom i samo na engleskom. Prva uplata u prvom satu nakon registracije donosi 200% i 100 vrtnji, sat kasnije 150% i 50. Bonus se aktivira prije uplate, inače ga nema.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta FieryPlaya, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
5.5 od 10
Dobrodošlica
do 2.500 € kroz 5 uplata
Uplata za bonus
10 €
Licenca
Curaçao

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 16 FieryPlay ponuda, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/16Casino dobrodošlica

FieryPlay na računalu i mobitelu, snimke iz rujna 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodFieryPlay · katalog 25.9.2026.5.5/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 525 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Welcome casino bonus do €2.500 + 525 vrtnji. Paket ide kroz 5 uplata. Izvod računa prvu uplatu: 150% do 500 €. Wager 40× na bonus, rok 5 dana.

Otvori račun na FieryPlayu
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager na primjeru
  4. Ponude koje se isplate
  5. Licenca i sigurnost
  6. Uplate i isplate
  7. Snimke stranice
  8. Usporedba
  9. Kome odgovara
  10. Kako smo ocijenili
  11. Česta pitanja

FieryPlay dobrodošlica: prvi sat je važan

Casino paket ide kroz pet uplata, do 2.500 € i 525 vrtnji. Prva uplata od 10 € u prvom satu nakon registracije nosi 200% i 100 vrtnji, a kasnije 150% i 50 vrtnji, najviše 500 € bonusa. Izvod računa s 150%, jer prvi sat malo tko uhvati.

Svi casino bonusi imaju wager 40× na bonus, rok pet dana, a isplata iz reloada ograničena je na tri puta bonus. Vrtnje vrijede 0,20 €, a dobitak od njih najviše 100 €.

Najbitnije pravilo: bonus aktiviraš na kartici Bonusi prije uplate, a uplata mora stići u 48 sati. Obrneš li redoslijed, bonusa nema. Sve ponude: FieryPlay bonus.

Kako uzeti FieryPlay bonus

  1. Otvori računStranica je na engleskom. Sat od registracije odmah počinje teći.
  2. Aktiviraj bonus na kartici BonusiPrije uplate, ne poslije.
  3. Uplati u 48 satiNajmanje 10 €.
  4. Okreni u pet danaCasino 40× na bonus, sport 10×.
FieryPlay: 200% u prvom satuOcjena 5.5 · sport uz 10× · cashback do 2.000 €
Otvori račun na FieryPlayu

Koliko treba okrenuti

Welcome casino bonus do €2.500 + 525 vrtnji (prva uplata): wager 40× na bonus, vrtnja od 0,50 € svake četiri sekunde
UplataBonusPrometVrtnjiIgre
10 €15 €600 €1.2001,3 h
20 €30 €1.200 €2.4002,7 h
50 €75 €3.000 €6.0006,7 h
100 €150 €6.000 €12.00013 h
250 €375 €15.000 €30.00033 h

Uz 100 € uplate i 150% bonusa promet je 6.000 € u pet dana, to jest 12.000 vrtnji od 0,50 €. Slot od 96% u prosjeku zadrži 240 €.

Sportski paket je blaži: prva uplata 100% do 250 € uz 10× na bonus, kombinacije od tri para s kvotom 1,75. Uz 100 € u prosjeku ostaje 40 €.

Tjedni ritam ponuda

Srijedom je reload do 125% i 75 vrtnji, petkom do 150% i 100 vrtnji, a ponedjeljkom highroller 200% do 1.000 € uz uplatu od 100 €. Petkom postoji i sportski comeback, 100% do 200 € uz 10×, za tjedan završen u minusu.

Sve 16 ponuda za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Welcome betting bonus do €1.000Welcome betting bonus do €1.00010×+100 €
Friday comeback: sport 100% do 200 €100% do 200 €10×+100 €
Srijeda: do 125% + 75 vrtnji125% do 1.000 € + 75 vrtnji40×+125 €
Welcome casino bonus do €2.500 + 525 vrtnjiWelcome casino bonus do €2.500 + 525 vrtnji40×+150 €
Petak: do 150% + 100 vrtnji150% do 1.000 € + 100 vrtnji40×+150 €
Highroller bonus 200% do 1.000 € + 100 vrtnji (ponedjeljkom)200% do 1.000 € + 100 vrtnji40×+200 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

Tjedni bonus do 350% + 200 vrtnji po VIP razini350% + 200 vrtnji350% 200 vrtnji
Sprint bonus: 150% ili 200% na zbroj uplata150% ili 200% na zbroj uplata150% Sprint bonus
Cashback do 2.000 € ponedjeljkom (casino i sport)Cashback do 2.000 € ponedjeljkom (casino i sport)2×2.000 € Cashback
Saldo na nuli: 120% + 50 vrtnji ili 120% + free bet 10 €120% do 1.000 €120% do 1.000 € + 50 vrtnji
Daily Quests, casinoDaily Quests, casinoVIP Daily Quests, casino
Daily Quests, sportDaily Quests, sportVIP Daily Quests, sport
Loot boxovi: 15 €, 30 € ili 55 € (ili bodovi)15 €, 30 € ili 55 € (ili bodovi)15 € Loot boxovi
Rođendanski bonus po VIP raziniRođendanski bonus po VIP raziniVIP Rođendanski bonus po VIP
Mrežni turniri provajdera: Drops & Wins 25 mil. €, Spinoleague 12 mil. €, Gamzix 1 mil. €, Endorphina 350.000 €, Bazaar Monkey 100.000 €, Season of Legends 660.000 €Drops & Wins 25 mil. €, Spinoleague 12 mil. €, Gamzix 1 mil. €, Endorphina 350.000 €, Bazaar Monkey 100.000 €, Season of Legends 660.000 €350.000 € Mrežni turniri provajdera
Missions, Lootboxes, Birthday bonus, VIP Club, Loyalty ProgramMissions, Lootboxes, Birthday bonus, VIP Club, Loyalty ProgramVIP Missions, Lootboxes,

Cashback do 2.000 € stiže ponedjeljkom uz uvjet 2× i vrijedi za casino i sport. Loot boxovi i rođendanski bonus su dodatak (cashback bonusi).

Je li FieryPlay siguran

Operater je Nixxe B.V., licenca je s Curaçaa. Stranica je iz 2026., pa nema povijest isplata. Sve, i KYC i eventualni spor, ide na engleskom. Sigurnost je na 5 (odgovorno klađenje).

Uplate i isplate

Računi su u eurima, a za dobrodošlicu je dovoljno 10 €. Popis metoda stranica ne pokazuje prije registracije, pa ga ne možemo usporediti s drugima. Uplate su na 5.

Kako FieryPlay izgleda

Tamnocrvena stranica s maskotom u banneru i redom kategorija igara ispod. Na snimci je otvoren i prozor za kolačiće.

Snimke stranice fieryplay.com iz rujna 2026. Dodirni za veliki prikaz.

FieryPlay i slične kladionice

VoxCasino radi na istoj platformi. Cijela lista: rang-lista kladionica.

Kome FieryPlay odgovara

Odgovara ti ako

  • znaš aktivirati bonus prije uplate i uplatit ćeš u prvom satu
  • igraš sport i želiš bonus uz 10×
  • čitaš engleski

Gledaj druge ako

  • si početnik, jer se redoslijed i rokovi lako previde
  • ti je važna povijest isplata

Kako smo ocijenili FieryPlay

5.5od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Velika dobrodošlica i sport s blagim uvjetom, ali nova stranica bez povijesti isplata, s pravilima koja se lako previde.

Sigurnost5.0
Sport6.0
Bonusi6.0
Uplate5.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 5.5 je prosjek četiri stupa: sigurnost 5, sport 6, bonusi 6 i uplate 5 (kako ocjenjujemo). Iznose i razine potvrdili smo na stranici 25.9.2026.

Česta pitanja o FieryPlayu

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Kako se uzima FieryPlay bonus?
Aktiviraš ga na kartici Bonusi prije uplate, a uplata mora stići u 48 sati. U prvom satu nakon registracije prva uplata donosi 200%, kasnije 150%.
Koliki je wager na FieryPlay bonus?
Casino 40× na bonus u pet dana, sport 10× na kombinacije od tri para s kvotom 1,75.
Pod kojom licencom radi FieryPlay?
Pod curaçaoskom, a operater je Nixxe B.V.
Ima li FieryPlay hrvatski jezik?
Nema, samo engleski.

FieryPlay kladionica Details

Licenca
Jezici
Osnovan

Casino dobrodošlica do 2.500 € + 525 besplatnih vrtnji kroz pet uplata; prva 200% + 100 BV ako uplatiš u prvom satu. Uvjet okretanja 40x. Sport do 1.000 € uz 10x.

5.0
Sigurnost i licenca
6.0
Sportska ponuda i kvote
6.0
Bonusi i promocije
5.0
Uplate i isplate
5.5 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)