Malina Casino kladionica
5.8

Malina Casino kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Bira se jedna dobrodošlica pri registraciji. Minimalna uplata za bonus 20 € po koraku. Vrijede opći uvjeti Maline. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Malina Casino logoMalina Casinocasino i sport na hrvatskom5.8od 10

Recenzija · Bonus i račun

Malina Casino recenzija 2026

Malina Casino je sestrinska stranica Golisima, na hrvatskom i na istoj platformi. Dobrodošlica je manja i stroža, a uvjeti je navode dvaput različito. U sportu ima nešto što drugi na platformi nemaju: Bore Draw, povrat uloga kad utakmica završi 0:0.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta Malina Casina, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
5.8 od 10
Dobrodošlica
do 800 € kroz 4 uplate
Wager
50× na bonus i uplatu
Licenca
nije navedena

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 22 Malina Casino ponude, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/22Paket dobrodošlice

Malina Casino na računalu i mobitelu, snimke iz rujna 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodMalina Casino · katalog 25.9.2026.5.8/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 250% do 800 € + 250 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Paket dobrodošlice 250% do 800 € + 250 vrtnji. Paket ide kroz 4 uplate. Izvod računa prvu uplatu: 100% do 200 €. Uplata od 20 €, wager 50× na bonus i uplatu, rok 10 dana, najveći ulog 100 €. Uplata Netellerom ili Skrillom ne otvara bonus.

Otvori račun na Malina Casinu
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager na primjeru
  4. Ponude koje se isplate
  5. Sport
  6. Licenca i sigurnost
  7. Uplate i isplate
  8. Snimke stranice
  9. Usporedba
  10. Kome odgovara
  11. Kako smo ocijenili
  12. Česta pitanja

Malina Casino paket dobrodošlice

Paket ide kroz četiri uplate, svaka do 200 €: 100% i 100 vrtnji, pa 70% i 30 vrtnji, 50% i 50 vrtnji te 30% i 70 vrtnji. Ukupno je to do 800 € i 250 vrtnji, uz najmanje 20 € po uplati.

Sažetak na vrhu ponude kaže 35×, a točka uvjeta 50× na uplatu i bonus. Računamo sa strožim brojem, jer se u sporu primjenjuju uvjeti. Rok je 10 dana, ulog do 100 €, a Skrill i Neteller ne otvaraju bonus.

Sportska dobrodošlica je 100% do 100 € uz 6× i kvotu 2,00. Sve ponude su na stranici Malina Casino bonus.

Kako uzeti Malina Casino bonus

  1. Otvori računStranica i uvjeti su na hrvatskom.
  2. Odaberi casino ili sportSportski bonus ima puno blaži uvjet.
  3. Uplati najmanje 20 €Ne Skrillom ni Netellerom.
  4. Okreni u rokuCasino 50× na bonus i uplatu u 10 dana.
Malina Casino: Bore Draw i 21 način uplateOcjena 5.8 · uvjeti na hrvatskom
Otvori račun na Malina Casinu

Koliko treba okrenuti

Paket dobrodošlice 250% do 800 € + 250 vrtnji (prva uplata): wager 50× na bonus i uplatu, vrtnja od 0,50 € svake četiri sekunde
UplataBonusPrometVrtnjiIgre
20 €20 €2.000 €4.0004,4 h
50 €50 €5.000 €10.00011 h
100 €100 €10.000 €20.00022 h
250 €200 €22.500 €45.00050 h

Prva uplata od 100 € s bonusom od 100 € traži 10.000 € prometa, jer 50× ide na oboje. Uz slot od 96% okretanje u prosjeku pojede 400 €, tri puta više od bonusa. Ovaj bonus mi ne bismo uzimali.

Što se na Malini isplati

Sportska dobrodošlica uz 100 € u prosjeku ostavi oko 28 €, a tjedni bonus nadopune jedva prijeđe nulu (2 €).

Sve 22 ponude za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Bonus na prvu uplatu 100% do 100 €100% do 100 €6×+100 €
Tjedni bonus nadopune 50% do 500 €50% do 500 €8×+50 €
Vikend bonus nadopune 50% do 750 €50% do 750 €8×+50 €
Vikend reload 50% do 700 € + 50 vrtnji50% do 700 € + 50 vrtnji35×+50 €
Paket dobrodošlice 250% do 800 € + 250 vrtnji250% do 800 € + 250 vrtnji50×+100 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

Kripto bonus na prvu uplatu 200% do 3.000 USDT200% do 3.000 USDT40×200% do 3.000 USDT
Kripto bonus dobrodošlice 100% do 200 USDT100% do 200 USDT6×100% do 200 USDT
Tjedni reload 50 vrtnji50 vrtnji50 vrtnji
Tjedni kripto bonus nadopune 60% do 1.000 USDT60% do 1.000 USDT30×60% do 1.000 USDT
Kripto tjedni bonus nadopune 50% do 500 USDT50% do 500 USDT8×50% do 500 USDT
Kripto vikend bonus nadopune 75% do 750 USDT + 100 vrtnji75% do 750 USDT + 100 vrtnji30×75% do 750 USDT + 100 vrtnji
Kripto vikend bonus nadopune 50% do 1.000 USDT50% do 1.000 USDT8×50% do 1.000 USDT
Dnevni cashback do 15% ili 400 €15% povrata do 400 €1×15% povrata do 400 €
Live cashback 25% do 200 €25% povrata do 200 €1×25% povrata do 200 €
Sport cashback 10% do 500 €10% povrata do 500 €3×10% povrata do 500 €
Accumulator boost do +100%Accumulator boost do +100%100% Accumulator boost do +100%
BetBuilder: 50% povrata u free betu do 50 €50% povrata u free betu do 50 €50% do 50 €
Bore Draw: povrat uloga na 0:0povrat uloga na 0:0Povrat Bore Draw
Rana isplata: 2 gola prednosti2 gola prednostiListić Rana isplata
Spinoleague 12.000.000 €Spinoleague 12.000.000 €12 mil. € Spinoleague
Amusnet Cash Bomb jackpotAmusnet Cash Bomb jackpotTurnir Amusnet Cash Bomb jackpot
Natjecanje: nagradni fond 350.000 €nagradni fond 350.000 €350.000 € Natjecanje

Bore Draw vraća cijeli ulog na točan rezultat ili poluvrijeme i kraj ako utakmica završi 0:0. Vrijedi samo prije utakmice, za vodeće lige i tržišta s oznakom BD, bez wagera. Live cashback 25% i dnevni do 15% okreću se jednom (cashback bonusi).

Sport na Malini

Osim Bore Drawa tu su accumulator boost do +100%, rana isplata i BetBuilder povrat. Sportske reloade dodjeljuje podrška. Za ideje pogledaj naše tipove.

Je li Malina Casino siguran

Kao i Golisimo, Malina u podnožju ne ističe ni licencu ni operatera. Stranica i uvjeti su na hrvatskom, uz alate za odgovorno igranje i samoisključenje. Bez imenovanog regulatora sigurnost je na 5 (odgovorno klađenje).

Uplate i isplate

Računi su u eurima ili USDT-u. Za Hrvatsku je javno 21 način uplate: PlayID, kartica (10 do 2.000 €), Paysafecard (do 1.000 €), Skrill, Neteller, MiFinity i petnaestak kriptovaluta.

Isplate su ograničene po VIP razini, od 500 € dnevno i 7.000 € mjesečno do 1.500 € dnevno i 20.000 € mjesečno.

Kako Malina Casino izgleda

Bordo stranica sa sportskim bannerom (nogometna lopta) na vrhu i redovima slotova ispod.

Snimke stranice malinacasino.com iz rujna 2026. Dodirni za veliki prikaz.

Malina Casino i slične kladionice

Golisimo je isti operater s blažim i većim paketom. Cijela lista je na rang-listi kladionica.

Kome Malina odgovara

Odgovara ti ako

  • kladiš se na točan rezultat i zanima te Bore Draw
  • želiš sportski bonus s blagim uvjetom
  • plaćaš PlayID-jem ili Paysafecardom

Gledaj druge ako

  • dolaziš zbog casino bonusa, jer je 50× na bonus i uplatu preskupo
  • ti treba licenca s imenom

Kako smo ocijenili Malinu

5.8od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Najstroži bonus u obitelji, ali dobar izbor metoda i jedina stranica na platformi s Bore Draw povratom. Licenca nije navedena.

Sigurnost5.0
Sport6.0
Bonusi5.0
Uplate7.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 5.8 je prosjek četiri stupa: sigurnost 5, sport 6, bonusi 5 i uplate 7 (kako ocjenjujemo). Uvjete smo pročitali na hrvatskoj inačici krajem rujna 2026.

Česta pitanja o Malina Casinu

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Koliki je wager na Malina Casino bonus?
Uvjeti navode 35× u sažetku i 50× na uplatu i bonus u točki uvjeta. Računamo s 50×: za prvu uplatu od 100 € to je 10.000 € prometa.
Što je Bore Draw?
Povrat cijelog uloga na točan rezultat ili poluvrijeme i kraj kad utakmica završi 0:0. Samo prije utakmice, za vodeće lige, bez wagera.
Je li Malina isto što i Golisimo?
Isti operater i platforma. Golisimo ima veći paket uz 35×, a Malina Bore Draw.
Koju licencu ima Malina Casino?
Licencu stranica ne navodi. Sigurnost zato ocjenjujemo s 5.

Malina Casino kladionica Details

Jezici

Casino dobrodošlica do 800 € + 250 besplatnih vrtnji kroz četiri uplate. Uvjet okretanja 50x na uplatu i bonus. Sportski welcome 100% do 100 € uz 6x, Bore Draw povrat na 0:0.

5.0
Sigurnost i licenca
6.0
Sportska ponuda i kvote
5.0
Bonusi i promocije
7.0
Uplate i isplate
5.8 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)