Stonevegas kladionica
6.0

Stonevegas kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Minimalna uplata za bonus 20 €; Skrill i Neteller ne otvaraju bonus. Najveći ulog 100 €, isplata iz bonusa najviše 10x bonus. Vrijede opći uvjeti Stonevegasa. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Stonevegas logoStonevegascasino i sport, engleski6.0od 10

Recenzija · Bonus i račun

Stonevegas recenzija 2026

Stonevegas je casino i kladionica na istoj platformi kao Golisimo i Spinbara, ali bez hrvatske verzije. S hrvatske adrese otvara se australska stranica na engleskom, s naslovima ponuda u australskim dolarima. Uvjeti navode i eure, a račun se može voditi u eurima.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta Stonevegasa, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
6.0 od 10
Dobrodošlica
100% do 500 € + 200 vrtnji
Uplata za bonus
20 €
Licenca
nije navedena

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 12 Stonevegas ponuda, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/12Dobrodošlica

Stonevegas na računalu i mobitelu, snimke iz rujna 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodStonevegas · katalog 25.9.2026.6.0/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 100% do 500 € + 200 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Welcome bonus 100% do 500 € + 200 vrtnji. Uplata od 20 €, wager 35× na bonus i uplatu, rok 10 dana, najveći ulog 100 €. Uplata Netellerom ili Skrillom ne otvara bonus.

Otvori račun na Stonevegasu
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager na primjeru
  4. Ponude koje se isplate
  5. Sport
  6. Licenca i sigurnost
  7. Uplate i isplate
  8. Snimke stranice
  9. Usporedba
  10. Kome odgovara
  11. Kako smo ocijenili
  12. Česta pitanja

Stonevegas bonus dobrodošlice

Na stranici piše 750 $, a u eurima je to 500 €. Dobrodošlica je 100% do 500 € i 200 vrtnji uz uplatu od najmanje 20 €, wager 35× na bonus i uplatu, rok 10 dana i ulog do 100 €.

Sportska dobrodošlica je 100% do 100 € uz 6× i kvotu 2,00. Kripto ponuda i BetBuilder povrat ovdje ne postoje. Sve ponude su na stranici Stonevegas bonus.

Kako uzeti Stonevegas bonus

  1. Otvori računStranica je na engleskom, a adresa /hr vodi na australsku verziju.
  2. Odaberi casino ili sportJedan bonus po igraču.
  3. Uplati najmanje 20 €Skrill i Neteller ne otvaraju bonus.
  4. Okreni u rokuCasino 35× u 10 dana, sport 6× u 30 dana.
Stonevegas: 100% do 500 € + 200 vrtnjiOcjena 6.0 · 20 načina uplate · engleski
Otvori račun na Stonevegasu

Koliko treba okrenuti

Welcome bonus 100% do 500 € + 200 vrtnji: wager 35× na bonus i uplatu, vrtnja od 0,50 € svake četiri sekunde
UplataBonusPrometVrtnjiIgre
20 €20 €1.400 €2.8003,1 h
50 €50 €3.500 €7.0007,8 h
100 €100 €7.000 €14.00016 h
250 €250 €17.500 €35.00039 h

Uz 100 € uplate okrećeš 7.000 €. Slot od 96% u prosjeku zadrži 280 €, a nulu daje tek povrat od 98,6%. Sportski bonus u prosjeku ostavi oko 28 €.

Koje se Stonevegas ponude isplate

Sve 12 ponuda za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Bonus na prvu uplatu 100% do 100 €100% do 100 €6×+100 €
Tjedni bonus nadopune 50% do 500 €50% do 500 €8×+50 €
Vikend reload 50% do 700 € + 50 vrtnji50% do 700 € + 50 vrtnji35×+50 €
Welcome bonus 100% do 500 € + 200 vrtnji100% do 500 € + 200 vrtnji35×+100 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

Tjedni reload 50 vrtnji50 vrtnji50 vrtnji
Tjedni casino cashback do 15% ili 3.000 €15% povrata do 3.000 €1×15% povrata do 3.000 €
Live cashback 25% do 200 €25% povrata do 200 €1×25% povrata do 200 €
Sport cashback 10% do 500 €10% povrata do 500 €3×10% povrata do 500 €
Accumulator boost do +100%Accumulator boost do +100%100% Accumulator boost do +100%
Rana isplata: 2 gola prednosti2 gola prednostiListić Rana isplata
Spinoleague (18.000.000 AUD)Spinoleague (18.000.000 AUD)Turnir Spinoleague
Amusnet Cash Bomb jackpotAmusnet Cash Bomb jackpotTurnir Amusnet Cash Bomb jackpot

Tjedni casino cashback ovdje ide do 15% i čak 3.000 €, uz 1×, više nego na sestrinskim stranicama. Live cashback je 25% do 200 €. Kako to stoji drugdje, piše na stranici cashback bonusi.

Sport na Stonevegasu

Jača strana stranice: accumulator boost do +100% na kombinacije, rana isplata kod vodstva od dva gola i sportski cashback 10% do 500 € uz 3×. Ideje za listić su u našim tipovima.

Je li Stonevegas siguran

Podnožje ne navodi ni licencu ni tvrtku, samo dobnu granicu i autorska prava. Opći uvjeti (verzija 1.12 od 19.8.2026.) isti su kao kod Golisima i regulatora ne imenuju.

Prije isplate traži se dokument i dokaz adrese, a povrat se može zadržati dok identitet nije potvrđen. Sigurnost je na 5 (odgovorno klađenje).

Uplate i isplate

Račun ide u eurima ili dolarima, a kriptovalute služe samo za uplatu i isplatu. Za Hrvatsku je javno 20 načina uplate: kartica (10 do 2.000 €), Paysafecard (do 1.000 €), Skrill, Neteller, MiFinity i petnaestak kriptovaluta.

Isplate su ograničene po VIP razini, od 500 € dnevno i 7.000 € mjesečno na početku do 1.500 € dnevno i 20.000 € mjesečno na vrhu.

Kako Stonevegas izgleda

Tamna stranica u smeđim tonovima, s crtanim likom u banneru i popisom najigranijih slotova. Sve je na engleskom.

Snimke stranice stonevegas.com iz rujna 2026. Dodirni za veliki prikaz.

Stonevegas i slične kladionice

Ako ti je važan hrvatski, ista platforma postoji kao Golisimo ili Spinbara. Cijela lista je na rang-listi kladionica.

Kome Stonevegas odgovara

Odgovara ti ako

  • čitaš engleski i ne smetaju ti naslovi u dolarima
  • igraš kombinacije i koristit ćeš boost
  • želiš veliki tjedni cashback

Gledaj druge ako

  • želiš stranicu na hrvatskom
  • ti treba licenca s imenom
  • igraš u kriptu

Kako smo ocijenili Stonevegas

6.0od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Ista ponuda kao na sestrinskim stranicama, samo na engleskom i u australskom ruhu. Bez navedene licence.

Sigurnost5.0
Sport6.0
Bonusi6.0
Uplate7.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 6.0 je prosjek četiri stupa: sigurnost 5, sport 6, bonusi 6 i uplate 7 (kako ocjenjujemo). Iznosi su iz uvjeta u eurima, pročitani krajem rujna 2026.

Česta pitanja o Stonevegasu

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Ima li Stonevegas hrvatski jezik?
Nema. S hrvatske adrese otvara se australska verzija na engleskom, a /hr preusmjerava na /au.
Koliki je Stonevegas bonus dobrodošlice?
100% do 500 € (na stranici 750 $) i 200 vrtnji uz 35× na bonus i uplatu. Sportski bonus je 100% do 100 €.
Koju licencu ima Stonevegas?
Licencu stranica ne navodi. Sigurnost zato ocjenjujemo s 5.
Može li se na Stonevegas uplatiti kriptom?
Može, ali samo za uplatu i isplatu. Račun se vodi u eurima ili dolarima.

Stonevegas kladionica Details

Jezici

Casino dobrodošlica 100% do 500 € + 200 besplatnih vrtnji uz 35x, rok 10 dana. Sportski welcome 100% do 100 € uz 6x. Accumulator boost do +100%.

5.0
Sigurnost i licenca
6.0
Sportska ponuda i kvote
6.0
Bonusi i promocije
7.0
Uplate i isplate
6.0 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)