Tikitaka kladionica
6.0

Tikitaka kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Bira se jedna dobrodošlica pri registraciji. Minimalna uplata za bonus 20 €; Skrill i Neteller ne otvaraju bonus. Vrijede opći uvjeti Tikitake. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Tikitaka logoTikitakakladionica i casino na hrvatskom6.0od 10

Recenzija · Bonus i račun

TikiTaka recenzija 2026

TikiTaka je kladionica i casino na hrvatskom, sestrinska stranica Cazeusa s nogometnim imenom i jednim sportskim reloadom više. Ako se kladiš nekoliko puta tjedno, to je razlog da je pogledaš. Licencu stranica ne navodi.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta TikiTake, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
6.0 od 10
Sportski reload
70% i 50% tjedno
Uplata za bonus
20 €
Licenca
nije navedena

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 18 Tikitaka ponuda, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/18Bonus dobrodošlice

Tikitaka na računalu i mobitelu, snimke iz rujna 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodTikitaka · katalog 25.9.2026.6.0/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 100% do 500 € + 200 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 200 vrtnji. Uplata od 20 €, wager 35× na bonus i uplatu, rok 10 dana, najveći ulog 100 €. Uplata Netellerom ili Skrillom ne otvara bonus.

Otvori račun na TikiTaki
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Sportski reloadi
  4. Wager na primjeru
  5. Sport
  6. Licenca i sigurnost
  7. Uplate i isplate
  8. Snimke stranice
  9. Usporedba
  10. Kome odgovara
  11. Kako smo ocijenili
  12. Česta pitanja

TikiTaka bonus dobrodošlice

Sportaši biraju 100% do 100 € uz 6× na bonus i uplatu, kvotu od barem 2,00 (ili 1,50 po događaju na kombinaciji) i rok od 30 dana. To je i jedina dobrodošlica koja uz 100 € uplate u prosjeku ostaje u plusu.

Casino dobrodošlica je 100% do 500 € i 200 besplatnih vrtnji, uz 35× na bonus i uplatu, rok 10 dana i ulog do 100 €. Za oba bonusa treba uplatiti najmanje 20 €, i to ne Skrillom ni Netellerom.

Svih 18 ponuda je na stranici TikiTaka bonus.

Kako uzeti TikiTaka bonus

  1. Otvori računGlavna adresa preusmjerava na hrvatsku zrcalnu stranicu.
  2. Odaberi sportski ili casino bonusJedan po igraču.
  3. Uplati najmanje 20 €Karticom ili kriptom, jer Skrill i Neteller ne otvaraju bonus.
  4. Ispuni uvjet u rokuSport 6× u 30 dana, casino 35× u 10 dana.
TikiTaka: dva sportska reloada tjednoOcjena 6.0 · 70% radnim danom, 50% vikendom
Otvori račun na TikiTaki

Dva sportska reloada tjedno

Radnim danom ide 70% do 500 €, a vikendom 50% do 550 €. Oba traže 8× na uplatu, ne na bonus, pa uz 100 € okrećeš 800 €. U prosjeku tjedni reload ostavi oko 22 €, a vikend oko 2 €.

Sportske reloade dodjeljuje podrška, pa im se javi nakon uplate. Cazeus vikend reload nema.

Sve 18 ponuda za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Bonus na prvu uplatu 100% do 100 €100% do 100 €6×+100 €
Tjedni bonus nadopune 70% do 500 €70% do 500 €8×+70 €
Vikend bonus nadopune 50% do 550 €50% do 550 €8×+50 €
Vikend reload 50% do 800 € + 80 vrtnji50% do 800 € + 80 vrtnji35×+50 €
Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 200 vrtnji100% do 500 € + 200 vrtnji35×+100 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

Tjedni reload 60 vrtnji60 vrtnji60 vrtnji
Sport cashback 10% do 500 €10% povrata do 500 €3×10% povrata do 500 €
Live cashback 25% do 200 €25% povrata do 200 €1×25% povrata do 200 €
Dnevni cashback do 15% ili 400 €15% povrata do 400 €1×15% povrata do 400 €
BetBuilder: 50% povrata u free betu do 50 €50% povrata u free betu do 50 €50% do 50 €
Accumulator boost do +100%Accumulator boost do +100%100% Accumulator boost do +100%
Rana isplata: 2 gola prednosti2 gola prednostiListić Rana isplata
Spinoleague 12.000.000 €Spinoleague 12.000.000 €12 mil. € Spinoleague
Amusnet Cash Bomb jackpotAmusnet Cash Bomb jackpotTurnir Amusnet Cash Bomb jackpot
Trgovina: kovanice za nagrade do 1.000 €kovanice za nagrade do 1.000 €1.000 € Trgovina
VIP Club: 400 € dnevno u nagradama400 € dnevno u nagradama400 € VIP Club
Kolekcije: do 5.000 €do 5.000 €5.000 € Kolekcije
Turniri: natjecanje do 300.000 €natjecanje do 300.000 €300.000 € Turniri

Koliko treba okrenuti za casino bonus

Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 200 vrtnji: wager 35× na bonus i uplatu, vrtnja od 0,50 € svake četiri sekunde
UplataBonusPrometVrtnjiIgre
20 €20 €1.400 €2.8003,1 h
50 €50 €3.500 €7.0007,8 h
100 €100 €7.000 €14.00016 h
250 €250 €17.500 €35.00039 h

Uz 100 € uplate i 100 € bonusa promet je 7.000 €. Slot od 96% u prosjeku pri tome zadrži 280 €, a nulu bi dao tek povrat od 98,6%.

Sportska ponuda

Uz reloade tu su accumulator boost do +100% na kombinacije od tri para (kvota barem 1,40 po paru), rana isplata kad momčad vodi s dva gola, sportski cashback 10% do 500 € uz 3× i BetBuilder s povratom pola uloga do 50 € u free betu. Za ideje pogledaj naše tipove.

Je li TikiTaka sigurna

TikiTaka u podnožju ne navodi ni licencu ni tvrtku. Partnerski program vodi na Digiku, operatera Cazeusa. Opći uvjeti su na hrvatskom, ali licencu ne spominju.

Prije isplate traži se osobni dokument i dokaz adrese. Bez imenovanog regulatora sigurnost je na 5. O granicama uplate piše na stranici odgovorno klađenje.

Uplate i isplate

Računi su u eurima. Za Hrvatsku je javno 19 načina uplate: kartica (10 do 2.000 €), Skrill, Neteller, MiFinity i petnaestak kriptovaluta, od USDT-a do Bitcoina (od 30 €). Paysafecarda, za razliku od Cazeusa, nema. Usporedba kripta je na stranici kripto kladionice.

Kako TikiTaka izgleda

Svijetla, plava stranica s nogometašem u banneru i ikonama sportova odmah ispod. Sport je na naslovnici ispred casina.

Snimke stranice tikitaka.com iz rujna 2026. Dodirni za veliki prikaz.

TikiTaka i slične kladionice

Cijela lista je na rang-listi kladionica.

Kome TikiTaka odgovara

Odgovara ti ako

  • kladiš se nekoliko puta tjedno i koristit ćeš oba reloada
  • želiš sportsku dobrodošlicu s blagim uvjetom
  • sve želiš na hrvatskom

Gledaj druge ako

  • ti je važno znati tko izdaje licencu
  • uplaćuješ Paysafecardom
  • dolaziš zbog casino bonusa

Kako smo ocijenili TikiTaku

6.0od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Najviše sportskih reloada na ovoj platformi i sve na hrvatskom. Bez navedene licence, pa sigurnost ostaje na 5.

Sigurnost5.0
Sport6.0
Bonusi6.0
Uplate7.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 6.0 je prosjek četiri stupa: sigurnost 5, sport 6, bonusi 6 i uplate 7 (kako ocjenjujemo). Uvjete i metode pročitali smo na hrvatskoj inačici krajem rujna 2026., bez računa i uplate.

Česta pitanja o TikiTaki

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Koliki je TikiTaka bonus dobrodošlice?
Za sport 100% do 100 € uz 6× na bonus i uplatu, za casino 100% do 500 € i 200 vrtnji uz 35×. Uplata od 20 €.
Koje sportske reloade ima TikiTaka?
Radnim danom 70% do 500 €, vikendom 50% do 550 €, oba uz 8× na uplatu.
Koju licencu ima TikiTaka?
Stranica i opći uvjeti licencu ne navode. Zato sigurnost ocjenjujemo s 5.
Prima li TikiTaka Paysafecard?
Na popisu metoda za Hrvatsku Paysafecarda nema. Ima karticu, Skrill, Neteller, MiFinity i kriptovalute.

Tikitaka kladionica Details

Jezici

Casino dobrodošlica 100% do 500 € + 200 besplatnih vrtnji uz 35x. Sportski welcome 100% do 100 € uz 6x. Sportski reload 70% do 500 € radnim danom i 50% do 550 € vikendom.

5.0
Sigurnost i licenca
6.0
Sportska ponuda i kvote
6.0
Bonusi i promocije
7.0
Uplate i isplate
6.0 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)