Spinbara kladionica
6.0

Spinbara kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Bira se jedna dobrodošlica pri registraciji. Minimalna uplata za bonus 20 €; Skrill i Neteller ne otvaraju bonus. Vrijede opći uvjeti Spinbare. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

SpinBara logoSpinBaracasino i sport, eur i USDT6.0od 10

Recenzija · Bonus i račun

Spinbara recenzija 2026

Spinbara je casino i kladionica na hrvatskom s četiri dobrodošlice na izbor: casino, sport, kripto casino i kripto sport. Uzima se samo jedna. Po broju redovnih promocija najbogatija je na svojoj platformi, a licencu ne navodi.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta Spinbare, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
6.0 od 10
Dobrodošlica
100% do 500 € + 200 vrtnji
Uplata za bonus
20 €
Licenca
nije navedena

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 21 SpinBara ponuda, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/21Bonus dobrodošlice

SpinBara na računalu i mobitelu, snimke iz rujna 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodSpinBara · katalog 25.9.2026.6.0/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 100% do 500 € + 200 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 200 vrtnji. Uplata od 20 €, wager 35× na bonus i uplatu, rok 10 dana, najveći ulog 100 €. Uplata Netellerom ili Skrillom ne otvara bonus.

Otvori račun na Spinbari
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager na primjeru
  4. Ponude koje se isplate
  5. Sport
  6. Licenca i sigurnost
  7. Uplate i isplate
  8. Snimke stranice
  9. Usporedba
  10. Kome odgovara
  11. Kako smo ocijenili
  12. Česta pitanja

Spinbara dobrodošlica: četiri izbora

Casino: 100% do 500 € i 200 besplatnih vrtnji, uz 35× na bonus i uplatu, 10 dana i ulog do 100 €. Sport: 100% do 100 € uz 6× i kvotu 2,00. Oba traže najmanje 20 €, ne Skrillom ni Netellerom.

Kripto casino ide do 200% i 3.000 USDT uz 40×, a kripto sport do 100% i 200 USDT uz 6×. Kripto bonuse ne računamo u eurima jer im je iznos u USDT-u.

Sve 21 ponuda je na stranici Spinbara bonus.

Kako uzeti Spinbara bonus

  1. Otvori računSpinbara ima hrvatsku inačicu stranice.
  2. Odaberi jednu od četiri dobrodošliceCasino, sport, kripto casino ili kripto sport.
  3. Uplati najmanje 20 €Ili kriptom za kripto dobrodošlicu. Skrill i Neteller ne otvaraju bonus.
  4. Okreni u rokuCasino 10 dana, sport 30 dana.
Spinbara: četiri dobrodošlice na izborOcjena 6.0 · 21 način uplate za Hrvatsku
Otvori račun na Spinbari

Koliko treba okrenuti

Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 200 vrtnji: wager 35× na bonus i uplatu, vrtnja od 0,50 € svake četiri sekunde
UplataBonusPrometVrtnjiIgre
20 €20 €1.400 €2.8003,1 h
50 €50 €3.500 €7.0007,8 h
100 €100 €7.000 €14.00016 h
250 €250 €17.500 €35.00039 h

Uz 100 € uplate casino bonus traži 7.000 € prometa, a slot od 96% pri tome u prosjeku zadrži 280 €. Sportska dobrodošlica je jedina koja u prosjeku ostaje u plusu, oko 28 €.

Koje se Spinbara ponude isplate

Najviše promocija na platformi znači i najviše kripto varijanti: tjedni i vikend reloadi postoje i u eurima i u USDT-u. U eurima se može izračunati pet ponuda.

Sve 21 ponuda za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Bonus na prvu uplatu 100% do 100 €100% do 100 €6×+100 €
Tjedni bonus nadopune 50% do 500 €50% do 500 €8×+50 €
Vikend reload 50% do 700 € + 50 vrtnji50% do 700 € + 50 vrtnji35×+50 €
Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 200 vrtnji100% do 500 € + 200 vrtnji35×+100 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

Kripto bonus na prvu uplatu 200% do 3.000 USDT200% do 3.000 USDT40×200% do 3.000 USDT
Kripto bonus dobrodošlice 100% do 200 USDT100% do 200 USDT6×100% do 200 USDT
Tjedni reload 50 vrtnji50 vrtnji50 vrtnji
Tjedni kripto bonus nadopune 60% do 1.000 USDT60% do 1.000 USDT30×60% do 1.000 USDT
Kripto tjedni bonus nadopune 50% do 500 USDT50% do 500 USDT8×50% do 500 USDT
Kripto vikend bonus nadopune 75% do 750 USDT + 100 vrtnji75% do 750 USDT + 100 vrtnji30×75% do 750 USDT + 100 vrtnji
Kripto vikend bonus nadopune 50% do 1.000 USDT50% do 1.000 USDT8×50% do 1.000 USDT
Dnevni cashback do 15% ili 400 €15% povrata do 400 €1×15% povrata do 400 €
Live cashback 25% do 200 €25% povrata do 200 €1×25% povrata do 200 €
Sport cashback 10% do 500 €10% povrata do 500 €3×10% povrata do 500 €
Accumulator boost do +100%Accumulator boost do +100%100% Accumulator boost do +100%
BetBuilder: 50% povrata u free betu do 50 €50% povrata u free betu do 50 €50% do 50 €
Rana isplata: 2 gola prednosti2 gola prednostiListić Rana isplata
Spinoleague 12.000.000 €Spinoleague 12.000.000 €12 mil. € Spinoleague
Amusnet Cash Bomb jackpotAmusnet Cash Bomb jackpotTurnir Amusnet Cash Bomb jackpot
Turniri: Masters (sport) · Drops & Wins · Gold Saloon Live · Mjesečna utrka · SpinoleagueMasters (sport) · Drops & Wins · Gold Saloon Live · Mjesečna utrka · SpinoleagueTurnir Turniri
Izazovi za kovanice: tjedni casino, tjedni sportski, jednokratnitjedni casino, tjedni sportski, jednokratniVIP Izazovi za kovanice

Live cashback od 25% i dnevni do 15% okreću se jednom. Uz to su izazovi za kovanice, tjedni za casino i za sport. Ostale povrate usporedili smo na stranici cashback bonusi.

Sport na Spinbari

Accumulator boost do +100%, rana isplata, sportski cashback 10% do 500 € i BetBuilder s povratom pola uloga u free betu. Sportske reloade dodjeljuje podrška. Ideje za listić su u našim tipovima.

Je li Spinbara sigurna

Spinbara ne ističe licencu ni operatera. U podnožju i na stranici O nama su samo dobna oznaka i autorska prava. Opći uvjeti su isti predložak kao kod Golisima i Stonevegasa, na hrvatskom.

Alati za odgovorno igranje i samoisključenje postoje. Bez imenovanog regulatora u sporu ostaje samo prigovor samoj stranici, pa je sigurnost na 5 (odgovorno klađenje).

Uplate i isplate

Računi su u eurima ili USDT-u. Za Hrvatsku je javno 21 način uplate: PlayID, kartica (10 do 2.000 €), Paysafecard (do 1.000 €), Skrill, Neteller, MiFinity i petnaestak kriptovaluta, od USDT-a na četiri mreže do Bitcoina (od 30 €). Većina metoda kreće od 10 €.

Isplate imaju strop po VIP razini: na početku 500 € dnevno i 7.000 € mjesečno, na vrhu 1.500 € dnevno i 20.000 € mjesečno. Veći dobitak stiže u obrocima. Kripto usporedba: kripto kladionice.

Kako Spinbara izgleda

Ljubičasta stranica s kripto dobrodošlicom u banneru i dvama redovima slotova ispod: najigranijima i novima.

Snimke stranice spinbara.com iz rujna 2026. Dodirni za veliki prikaz.

Spinbara i slične kladionice

Cijela lista je na rang-listi kladionica.

Kome Spinbara odgovara

Odgovara ti ako

  • igraš u kriptu i želiš kripto dobrodošlicu
  • želiš puno redovnih promocija
  • ti trebaju javni limiti isplate

Gledaj druge ako

  • želiš znati tko izdaje licencu
  • očekuješ casino bonus u plusu
  • planiraš velike isplate odjednom

Kako smo ocijenili Spinbaru

6.0od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Najviše izbora na platformi i javni limiti isplate. Licenca nije navedena, a casino dobrodošlica je skupa kao i drugdje u obitelji.

Sigurnost5.0
Sport6.0
Bonusi6.0
Uplate7.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 6.0 je prosjek četiri stupa: sigurnost 5, sport 6, bonusi 6 i uplate 7 (kako ocjenjujemo). Uvjete i metode pročitali smo na hrvatskoj inačici krajem rujna 2026., bez računa i uplate.

Česta pitanja o Spinbari

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Koliki je Spinbara bonus dobrodošlice?
Biraš jednu od četiri: casino 100% do 500 € + 200 vrtnji, sport 100% do 100 €, kripto casino do 200% i 3.000 USDT ili kripto sport do 200 USDT.
Koliki je wager na Spinbara bonus?
Casino 35× na bonus i uplatu (7.000 € prometa uz 100 € uplate), sport 6×, kripto casino 40×.
Koliko se može isplatiti sa Spinbare?
Na početnoj VIP razini najviše 500 € dnevno i 7.000 € mjesečno, na najvišoj 1.500 € dnevno i 20.000 € mjesečno.
Koju licencu ima Spinbara?
Licencu i operatera stranica ne navodi. Sigurnost zato ocjenjujemo s 5.

Spinbara kladionica Details

Jezici

Casino dobrodošlica 100% do 500 € + 200 besplatnih vrtnji uz 35x. Kripto casino 200% do 3.000 USDT uz 40x. Sportski welcome 100% do 100 € uz 6x.

5.0
Sigurnost i licenca
6.0
Sportska ponuda i kvote
6.0
Bonusi i promocije
7.0
Uplate i isplate
6.0 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)